Ako to funguje


ManazerUspor.sk je analytický nástroj vytvorený pre sporiteľov v II. a III. pilieri. Cieľom ManazerUspor.sk je zjednodušiť výber, analýzu a pravidelné sledovanie dôchodkových fondov a správcovských spoločností (DSS a DDS) druhého a tretieho piliera na Slovensku. ManazerUspor.sk pomáha každému, kto má záujem byť informovaný a aktívne sa tak starať o svoje vlastné úspory.
Vytvorenie účtu je úplne ZADARMO.

Porovnávaj

Porovnávaj medzi sebou dôchodkové fondy na základe vlastných kritérií a nájdi si tak pre seba ten správny fond a správcovskú spoločnosť v 2. a 3. pilieri.

Pre tento účel ManazerUspor.sk poskytuje interaktívny nástroj „Filter“. Je to prehľadná tabuľka s kompletným a denne aktualizovaným zoznamom všetkých dôchodkových fondov spravovaných v II. a III. pilieri na Slovensku. Po kliknutí na príslušný názov stĺpca v tabuľke, teda po kliknutí na porovnávacie kritérium, sa celá tabuľka zoradí zostupne podľa tohto kritéria.

Prejsť na filter 2. piliera Prejsť na filter 3. piliera

Analyzuj grafy

Analyzuj na základe množstva dostupných grafov, ukazovateľov a štatistík dôchodkové fondy a správcovské spoločnosti v 2. a 3. pilieri, a možno v čase nájdeš dôvod na zmenu.

Pre potreby analýzy obsahuje ManazerUspor.sk veľké množstvo grafov a štatistík. Rýchlym a pohodlným spôsobom je tak možné medzi sebou porovnávať dôchodkové fondy patriace do určitej kategórie fondov, fondy medzi sebou v rámci jednej správcovskej spoločnosti, či konkurenčné postavenie a veľkosť jednotlivých dôchodkových fondov a správcov v II. a III. pilieri (DSS a DDS).

2. pilier:

   

   

   

Trhový podiel

3. pilier:

   

   

   

Trhový podiel

 

 

 

 

Sleduj

Ak si si už vybral svoj dôchodkový fond a správcovskú spoločnosť a chceš byť pravidelne informovaný o tom, čo sa s nimi deje, využi jednoduché nástroje „Sledovať cez RSS“ a „Sledovať cez Email“.

Výber formy, akou budeš dostávať informácie, je len na tebe. Takisto je iba na tebe, či budeš chcieť dostávať výlučne informácie týkajúce sa vývoja „kurzov“ dôchodkových fondov alebo budeš chcieť dostávať informácie aj z „Monitoringu“, či dokonca všetky najnovšie analýzy a štúdie. Pri stavbe tohto nástroja sme pamätali na fakt, že ManazerUspor.sk nebudeš chcieť navštevovať každý deň. Zároveň chápeme, že chceš byť informovaný jednoduchým spôsobom, ale pritom len o tom, čo sa ťa bezprostredne týka a naozaj zaujíma. Preto ti ManazerUspor.sk pošle len tebou zvolené informácie.

Udalosti a zmeny     Monitoring     Analýzy a štúdie


Získajte prístup k neobmedzenému množstvu dát a analýz Registrovať zdarma